Форма входу

Логін:
Пароль:

...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Випадкова цитата

 
Цитата від особистість.com.

Погода

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук





Понеділок, 20.11.2017, 14:25 
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Львівська середня загальноосвітня школа №68

 

предметні олімпіади та конкурси 2012-2013 н.р.


Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012 – 2013 н.р.

Слободянюк Наталія ІІ місце
Німецька мова10     Добрянська Г.М.
Кєлек Ніна                               ІІІ місце
Німецька мова 
10    
  Добрянська Г.М.
Цюпак Олена ІІ місце Англійська мова 8Паламарчук Н.В.
Кєлик НінаІІ місцеАнглійська мова10
Ткачик І.А.
Довга ЄлизаветаІІ місцеХрист. етика10
Глиняна В.Я.
Кошло Маркіян ІІІ місце Христ. етика8
Глиняна В.Я.
Пітила Юрій ІІ місце
Українська мова11
Чернацька Г. В.
Козак ПетроІІІ місце
Українська мова7
Покора Н. В.
Сударєва Ірина
ІІІ місце
Українська мова8
Чернацька Г. В.
Шпильова ОльгаІІІ місцеУкраїнська мова10
Лучечко Д. М.
Кєлек Ніна ІІІ місцеБіологія10
Середницька С.Л.
Коваль Лілія
ІІІ місце
Географія8
Кривицька О.П.
Келек НінаІІІ місце Географія10
Кривицька О.П.
Пітила Юрій
ІІ місцеМатематика11
Хахула С.Р.
Слободянюк НаталіяІІІ місце  
 Математика10
Хахула С.Р.
Голодівська Тетяна ІІІ місцеобсл. види праці9
Шеіна Л.А.
Калитчак Марія  І місцеХімія9
Качмар С.О.
Коваль Лілія ІІ місцеХімія 
8
Качмар С.О.
Слободянюк Наталія  ІІ місцеПравознавство10
Коровкіна Л.М.
Скірка Ірина ІІ місцеПравознавство11
Коровкіна Л.М.
Момот ОлександраІІІ місце
Правознавство9
Коровкіна Л.М.

                

Міський учнівський авторсько-поетичний конкурс "Чую мелодію слова"
І місце - Головатюк Вероніка 11 клас

Районний конкурс читців
«Поетичне відлуння» із світової літератури                    
  • ІІ місце – Слупик Марта, учениця 6-А кл. СЗШ № 68
  • ІІ місце – Кондратюк Вікторія, учениця 8-А кл. СЗШ № 68


Підсумки конкурсу на кращого знавця світової літератури

  • Козак Петро 7-Б, Бодак Софія 7-Б, Покора Михайло 7-Б - «Бронзова СОВА»
  • Цюпак Олена 8-А - «Бронзова СОВА»
  • Чакалов Олександр 8-А - «Бронзова СОВА»


Переможці районного конкурсу новорічних та різдвяних листівок "Зимові свята"
Живопис
  • 3м.-Сукач Марія -4кл.-СЗШ -68 /вч. Мочернюк Н.Д./
  • 2м.-Смук Ірина-5б кл.-СЗШ-68 /вч.Мочернюк Н.Д/
Конкурс на краще виготовлення штучних гніздівель для комахоїдних птахів «Будиночок для крилатого друга»
  • І місце – Балука Ігора, учня 6 класу СЗШ № 68

Copyright MyCorp © 2017