Форма входу

Логін:
Пароль:

...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Випадкова цитата

 
Цитата від особистість.com.

Погода

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук





Понеділок, 20.11.2017, 14:41 
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Львівська середня загальноосвітня школа №68

 

предметні олімпіади та конкурси 2012-2013 н.р.


Кошло Маркіян          ІІІ місце            Христ. етика         8               Глиняна В.Я.

Пітила Юрій               ІІ місце             Українська мова  11             Чернацька Г. В.

Козак Петро                ІІІ місце            Українська мова  7               Покора Н. В.

Сударєва Ірина         ІІІ місце            Українська мова  8               Чернацька Г. В.

Шпильова Ольга       ІІІ місце            Українська мова  10             Лучечко Д. М.

Кєлек Ніна                   ІІІ місце            Біологія                 10             Середницька С.Л.

Коваль Лілія               ІІІ місце            Географія             8               Кривицька О.П.

Келек Ніна                  ІІІ місце            Географія             10             Кривицька О.П.

Пітила Юрій               ІІ місце             Математика          11             Хахула С.Р.

Слободянюк Наталія                         ІІІ місце                  Математика          10       Хахула С.Р.

Голодівська Тетяна  ІІІ місце            обсл. види праці 9               Шеіна Л.А.

Калитчак Марія          І місце              Хімія                       9               Качмар С.О.

Коваль Лілія               ІІ місце             Хімія                       8               Качмар С.О.

Слободянюк Наталія                         ІІ місце                   Правознавство    10       Коровкіна Л.М.

Скірка Ірина               ІІ місце             Правознавство    11             Коровкіна Л.М.

Момот Олександра           ІІІ місце         Правознавство       9          Коровкіна Л.М.

Міський учнівський авторсько-поетичний конкурс "Чую мелодію слова"
І місце - Головатюк Вероніка 11 клас

Районний конкурс читців
«Поетичне відлуння» із світової літератури                    

ІІ місце – Слупик Марта, учениця 6-А кл. СЗШ № 68

ІІ місце – Кондратюк Вікторія, учениця 8-А кл. СЗШ № 68


Підсумки конкурсу на кращого знавця світової літератури

Козак Петро 7-Б, Бодак Софія 7-Б, Покора Михайло 7-Б - «Бронзова СОВА»

Цюпак Олена 8-А -
«Бронзова СОВА»

Чакалов Олександр 8-А
- «Бронзова СОВА»

Copyright MyCorp © 2017