Форма входу

Логін:
Пароль:

...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Випадкова цитата

 
Цитата від особистість.com.

Погода

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук





Понеділок, 20.11.2017, 14:32 
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Львівська середня загальноосвітня школа №68

 

Всеукраїнські предметні олімпіади та конкурси


Конкурс дитячих поезій «Одуд – пташечка яскрава, гарна, мила і цікава»
 ІІІ місце – Соловей Валерія, учениця 2 класу СЗШ № 68 м. Львова;

Переможці міської акції «Збережемо життя ялинці» у  номінації «Краща новорічна  композиція»:

І місце – Дудюк Олександра та Борзенко Олена




Переможці районного конкурсу читців «Світова література вчить» із світової літератури:

Серед учнів 5-6 класів
ІІІ місце –     Стецишин Софія, учениця 6-А кл. СЗШ № 68
Серед учнів 7-8 класів
ІІ місце – Кондратюк Вікторія, учениця 7-А кл. СЗШ № 68



Переможці районного конкурсі рефератів на краще знання законодавства про вибори і референдуми
«Референдум – як форма народного волевиявлення»:

ІІ місце – Довга Єлизавета-Марія, учениця 9-а класу СЗШ№68 (кер. Коровкіна Л.М.);
ІІІ місце – Бокало Роксоляна, учениця 9-а класу СЗШ№68(кер. Коровкіна Л.М.)



Переможці районного мистецького конкурсу "Пісенний  вернісаж-2011"
Солісти-вокалісти
ІІ місце – Криса Андріана, учениця, СЗШ №68

Переможці районного конкурсу новорічних та різдвяних листівок "Зимові свята"

МісцеПрізвище, ім'я учняКласНавчальний закладПІП вчителя
Графіка



ІІ     місце
Нікітін Ігор3-бСЗШ№68
Мочернюк Н.Д.





Живопис




І    місцеБрязу Каріна 7-бСЗШ№68Мочернюк Н.Д.
ІІІ    місцеЗуєва Юлія 5-аСЗШ№68Мочернюк Н.Д.
Аплікація




ІІІ    місце
Смук Ірина4-аСЗШ№68Мочернюк Н.Д.
                          

Призери ІІ етапу ХІІ Міжнародного дитячого конкурсу з української мови ім. П. Яцика 2011-12 н.р.

Прізвище, ім'я, по батькові учня КласПрізвище та ініціали вчителяМісце




Корчовська Юлія Миколаївна3
Моос Н.М.3
Головатюк Вероніка Олександрівна10
Чернацька Г.В.3
Гусак Мар'яна Андріївна11
Чернацька Г.В.2


Призери ІІ етапу І Міжнародного конкурсу з української мови ім. Тараса Шевченка 2011-2012 н.р.

Прізвище, ім'я, по батькові учняКласПрізвище та ініціали вчителяМісце




Вовк Світлана Романівна           
6Покора Н.В.3
Келек Ніна Тадеушівна9
Лучечко Д.М.1
Гусак Мар’яна Андріївна11
Чернацька Г.В.
2

Учасник ІІІ етапу конкурсу - Келек Ніна Тадеушівна


Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2011 – 2012 н.р.


Предмет


Прізвище, ім'я


Клас


Вчитель


Місце


Християнська етика


Момот Олександра


8


Глиняна В.Я.


3


Українська мова


Сударєва Ірина


7


Чернацька Г.В.


2


Українська мова


Гусак Мар'яна


11


Чернацька Г.В


2


Українська мова


Головатюк Вероніка


10


Чернацька Г.В


3


Математика


Голдованський Олег


6


Бридун О.М.


3


Математика


Завидовський Олег


8


Червінська К.С.


3


Географія


Коваль Лілія


7


Кривицька О.П.


3


Географія


Бобко Анастасія


8


Кривицька О.П.


3

Географія


Келек Ніна


9


Кривицька О.П.


3


Фізика


Завидовський Олег


8


Попович О.С.


2


Фізика


Чеховський Павло


11


Кравець Н.Й.


2


Обслуговуюча праця


Чепіль Наталя


9


Шеіна Л.А


3


Copyright MyCorp © 2017